Konec roku? A co?

23. prosince 2013 v 10:57 | klaarusska
Jestli tento rok stál opět za ho***?? Ale prosím vás, všechno je to na úhlu pohledu, nemůžete se na všechno dívat tak negativně. Po přečtení několika článku na toto téma, sem byla vážně naštvaná a teď mám nutkání ubránit si sovji teorii. Ono říká se nový rok - nový začátek, ale za jednu noc se přece nic nezmění. Náš život nejde dělit na roky, ale na situace, 1. ledna nemůžeta useknout vše co jste do teď udělali a proto to ani nelze hodnoti, protože to všechno ještě bude mít pokračování.
Mám li to brát z osobního pohledu, určitě najdu plno pozitivních věcí, třeba že jen maličkostí. Našla sem kamarády vlidech, které sem předtím přehlížela, Konečně mi příjde že přišel ten moment kdy konečně ( aspoŇ trochu) psychycky dopspívám, máme nový byt.... Jasně nenašla sem lásku svých smů, ani neobjevila svoji genialitu. Nemůžu , ale přece po 365 dnech , chlívečku který sme si sami uměle vyrobili, chtít aby byl perfektní..
Tak tedy závěrem, zkuste na všecno naáhlédnout v globálním měřítku a když už jen na te rok 2013-hledejte to nejlepší, z čeho se můžete radovat. Znáte to .. HLAVNĚ POZITIVNĚ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama