Prosinec 2013

Konec roku? A co?

23. prosince 2013 v 10:57 | klaarusska
Jestli tento rok stál opět za ho***?? Ale prosím vás, všechno je to na úhlu pohledu, nemůžete se na všechno dívat tak negativně. Po přečtení několika článku na toto téma, sem byla vážně naštvaná a teď mám nutkání ubránit si sovji teorii. Ono říká se nový rok - nový začátek, ale za jednu noc se přece nic nezmění. Náš život nejde dělit na roky, ale na situace, 1. ledna nemůžeta useknout vše co jste do teď udělali a proto to ani nelze hodnoti, protože to všechno ještě bude mít pokračování.
Mám li to brát z osobního pohledu, určitě najdu plno pozitivních věcí, třeba že jen maličkostí. Našla sem kamarády vlidech, které sem předtím přehlížela, Konečně mi příjde že přišel ten moment kdy konečně ( aspoŇ trochu) psychycky dopspívám, máme nový byt.... Jasně nenašla sem lásku svých smů, ani neobjevila svoji genialitu. Nemůžu , ale přece po 365 dnech , chlívečku který sme si sami uměle vyrobili, chtít aby byl perfektní..
Tak tedy závěrem, zkuste na všecno naáhlédnout v globálním měřítku a když už jen na te rok 2013-hledejte to nejlepší, z čeho se můžete radovat. Znáte to .. HLAVNĚ POZITIVNĚ.