Srpen 2013

Hlavně pozitivně

25. srpna 2013 v 13:15 | klaarusska
Já nikdy nezměním to co jsem. Je čas vstát a začít to akceptovat. Pouze přijmutí sama sebe si člověk uvědomí kdo je. Nemusíte být šťastní jenom proto, že máte hodně přátel a přítele... Je čas začít žít bez ohledu na okolnosti. Pokaždé se vám někdo bude snažit sebrat vaši iluzi ve které žijete a jste v ní šťastní, ale vykašlete se na to:D Jen naše vlstní iluze vytvoří pro nás lepší svět. Uvědomění si sama sebe je to nejdůležitější. Nechtějte se změnit protože jen takový jací jsme, takový jací jsme se narodily můžeme být šťastni. Popravdě buďme sobci a dělějme jen to co my samy chceme. Ne to co bysme měli udělat pro ostatní ..

Just do it

22. srpna 2013 v 18:08 | klaarusska |  Témata týdne
Život je pohyb, život je změna... Je tak velký rozdíl mezi žitím a existováním. Většina z nás jen existuje bez toho aniž by si uvědomovala o co vše přichází. Pokud chcete někdy opravdu žít vykašlete se na to co si o vás myslí ostatní, na to co se od vás očekává a prostě udělejte co chcete. Proč bychom se měli stále ohlížet když se nikdo neohlíží na nás. Nikdo se nezeptá jestli jsme v pořádku, tak proč bychom se měli ptát my? Proč?
Žijeme jen jednou a jen tak dlouho jak sami chceme, pak začneme jen existovat. Ať už vás kopl do zad kdokoliv nekopejte ho taky, nikdy Vám to nepomůže. Prostě udělějte co vy chcete.
Ráda někomu říkám, že bude hůř. A to ne proto aby se začal bát, ale pro to aby žil tím co je. Když si vždycky řeknete, že bude hůř takže si to musíte užíte teď, tak vám vlastně nikdy hůř nebude.
JUST DO IT.