Červen 2013

I don't care i love it

28. června 2013 v 21:21 | klaarusska |  Když se potřebuji vypsat...
Milí, drazí dnešní den se stal jedním z těch osudných. Ne pro nějakou význammnou údalost, ale zčista jen proto, že jsem právě dokoukala poslední díl gossip girl. Ačkoliv si většina z Vás řekne jaká je to hovadina , tak to musím bránit. Nějakým prazvláštním způsobem si tento seriál zasloužil místo v mém srdci :D.... No uznejte jaká holka by nechtěla nosit to boží oblečení ??? No nic stačí, moje zakázaná uchylka už je venku a jsem ráda...
XOXO Gossip girl :D

Diskriminace???

14. června 2013 v 19:54 | klaarusska
Nemůžu tu stoprocnetně bránit někoho, kolem koho každé ráno procházím se strachem v očích, ale nikdy je naopak nemůžu úplně osočovat. Víte proč jso částečně Romové takový jací jsou, protože my je tak vidíme. Rom ať dělá co dělá v našich očí je to stále stejný hajzl. A proč by se tedy měl chovat slušně když my ho i tak odkopneme na okraj naší společnosti. Je to zvrácená logika, ale ČÁSTĚČNĚ je to tak.
Problém je v tom že se na ně díváme jako na skupinu a ne na jednotlivce. Nesnažím se tu říkat že jsou to skvělí lidé, protože to není pravda, ale to že je špatný kolektiv neznamená, že jsou špatní všichni v něm. Ano oni kradou a dělají spoustu špatných věcí z pohledu zvenčí, ale z pohledu zevnitř? Já nevím a to je to co bychom měli chtít vědět.
Pro přirovnání, v některých zemích mají za to, že mi Česi kradem. Copak můžou obviňovat každého Čecha co někam přijede, že krade.. NE.
Proto by bylo nejlepší kdyby se Romové vrátili tam odkud pochází a nikdo by je nepovažoval za tak špatné lidi.U nás způsobili už hodně problémů. Jelikož je to ale zřejmě nesplnitelné tak se zřejmě bude muset něco stát, ne jenom s nimi ale i s námi:D