Prosinec 2012

Nesmysl?...ne

7. prosince 2012 v 17:55 | klaarusska |  Témata týdne
"Tím chci říct, že když vám všechno připadá nesmyslné, pak to nemůže být úplně nesmyslné, protože si uvědomujete, že to je nesmyslné, a vaše vědomí nesmyslnosti tomu téměř dává smysl. Chápete, jak to myslím? "
Charles Bukowski

Ten chlap měl prostě pravdu, pokud je něco nesmyslné a naše mysl si to uvědomuje tak to prostě nemůže být nesmysl. Tím.že si uvědomujeme nesmyslnost toho tak jsme v tom našli systém, že je to nesmyslné. Prostě smysl toho co chceme říct je to, že je to nesmyslné. Nic se neděje pro nic za nic a ve všem je nějaký smysl (i když se nám to ze začátku zdá jako blbost).

Výroba dárků

1. prosince 2012 v 17:50 | klaarusska
Strašně dlouho jsem nevěděla co mám své kamatádce koupit k Vánocům. A pka mi to došlo, nic. ¨Rozhodla jsem se dárek pro ni raději vyrobit - takže můj plán zní koupit si bílé tričko, a barvami na textil na něj namalovat obrázek tohoto autobusu. Akorát mám strach, že to bude celkem náročné, ale tak snad to nějak zvládnu. Pak se s vámi podělím o vísledek. Jaký je váš názor na dárky? A myslíte, že se to dá namalovat na tričko?

Vánoční přání

1. prosince 2012 v 16:43 | klaarusska
Dneska je čas sníst první čokoládku v adventním kalendáři, zítra je první adventní neděle. No oni snad už přichází Vánoce:). Dneska sem přemýšlela co ještě musím koupit za dárky a co bych vlastně chtěla já? Já našim už dala seznam. Není moc obsáhlí, nechci toho po nich moc, jen nějaké knížky a pár drobností. Ale jde o to, že bych si chtěla přát něco jiného, něco co mi nikdo nekoupí. V každé pohádce se přece na Vánoce plní tajná přání, tak proč by se nemohlo splnit mě? Myslím, že tenhle obrázek mé přání celkem vystihuje, a pokud jste třeba četli jeden z mých předchozých článků, tak to pochopíte.
Co vy a Vaše tajná vánoční přání? Co si přejete? Nejdůležitější je, abyste si přiznali, že něco opravdu chcete ani to nemusíte říkat ostatním. Jen na to myslete.