Listopad 2012

Pomoc

30. listopadu 2012 v 19:11 | klaarusska
Vím ,že budu znít nejspíš uplně blbje, ale j nikdy nedělala vlastní grafiku blogu a teď se o to pokouším. A potřebovala bych poradit s tím jak mám udělat aby ten obrázek v zápatí neby tak velkej. Jako Jako já ho zmenšovala než sem ho přidala ale on je pořád stejnej prosím poomoc .děkuju

Samota není vždycky zlá

30. listopadu 2012 v 17:43 | klaarusska
"Nejtěžší zkouškou lidské statečnosti je, když člověk zůstane sám."
"Bez mnohého se člověk obejde, ale ne bez člověka."
Jules Verne
Mám pocit, že tyto citáty přesně vystihují co samota znamená. Je to to nejhorší co se člověku může stát. Jenže jde o úplnou samotu. Takovou katastrostrofickou představu, že jste poslední člověk na zemi, že s vámi zemře veškerý život. To je ta samota co Vás může zabít.
Ta obyčejná samota je taková utkvělá představa typického romantického hrdiny - jsem sám, světem nepochopen... Nikdy přece nejste ůplně sami ač se třeba tak cítíte. Ten pocit má každý, ale je to jen egoistická představa. Někdy se potřebujete politovat říct si - Nikdo mě nemá rád. Občas je těžké se toho pocitu zbavit, ikdyž si uvědomujeme, že nás užírá, níčí....
Vlastně já jsem občas sama ráda (občas) . No kdyby jste měli pokoj s mladším bráchem. malý byt tak si chvíle samoty budete vážit. Né té vnitřní, ale té reálné. Prostě dělat si co chcete a nikdo vás nepozoruje. Odpočnout si od všech, všeho. Je nutné dívat se na všechno i z té lepší stránky, někdy je prostě lepší být happy a sama, než smutný z toho s kým jste.

Co potřebuji???

24. listopadu 2012 v 21:22
Je tolik věcí co potřebuji, tolik co chci a taky tolik co nikdy nebudu mít. Ale co opravdu každý člověk potřebuje? Nejspíš jen jedno, nebýt sám.Mít kolem sebe kamarády, rodinu, prostě lidi které máte rádi. Ale to nejdůležitější je mít důvod žít, mít pro koho žít, mít pro co žít, mít kam se vrátit. Doufám, ne já to vím, že aspoň částečně to mám. Mám pro co žít, mám sny, které jsou spíš nereálné, ale to není důležité, hlavně, že jsou.

Slovo

2. listopadu 2012 v 17:27 | klaarusska |  Témata týdne
Co všechno může způsobit jen jedno slovo?
Všechno!
Jedno slovo může zabít, ale může život zachránit.
Nevěříte? Co se dělo lidem za války v koncentračních táborech mnohdy ani nebyly potřeba slova a byli odsouzeni na smrt. Až takto mohou být lidé ubozí. Vezmou vám život pouhým slovem.
Co by daly některé ženy za to kdyby k nim někdo přišek a řekl MAMI? Co pro vojáky znamená(znamenalo) slovo DOMOV?
....Všechno
Lidé používají tisíce rúzných slov v různých jazycích a pro každého je důležité nějaké jiné.Pokud chcete mluvit vážně vybírejte správná slova, mohli by jste totiž způsobit něco oč jste nikdy nestáli.¨
Občas je však dobré jen tak bezvýznamě si blábolit, jen si vždycky musíte uvědomit jestli si to v té chvíli můžete dovolit.