Srpen 2012

I love my dog

24. srpna 2012 v 14:37 | klaarusska

Grafika.... HELP

24. srpna 2012 v 13:50
Ahoj všichni!
Chtěla bych poprosit kohokoliv kdo si rozumí s grafikou jestli by my s ní nemohl pmoci. Mě se má nynější grafika sice líbí ale není originální, je to totiž pouze jen šablonaa. Popravdě řečeno já si s tím moc nevím rady. Takže kdyby jste měli zájem tak pište do komentářů a nějak se domluvíme.

Moje máma

23. srpna 2012 v 21:54 | Klaruš |  Témata týdne
Máma je pro mě asi ten nejlepší člověk na světě. I když se s ní poslední dobou hádáme snad deno deně, vždycky si to hned navzájem odpustíme. Myslím, že většina detí svoji mámu miluje. Přece je přivedla na svět, vychovávala je a starala se o ně. My děti s obyčejných milujících rodin, si ale neuvědomuje jak toto prožívají děti z rodin neúplných. nedokážeme si představit co oni prožívají když kolem sebe deno deně vidí děti s mámou jak se jen tak prochází po ulici. Musí jim chybět část jich samotných. I když znám i takové děti pro které je lepší, že svoje mámy nevidí. Například náš soused o něhož se jeho matka odmítla starat a teď se příjde občas podívat. Nejhorší na tomje , že většinou nemíří za ním. Nedonese mu dárek k narozeninám nepozdraví ho, prostě nic. A vy každý den chodíte kolem malého kluka a vidíte jak trpía celá jeho rodina si toho nevšímá. Je to nesnesitelné.
Já myslím, že mi co mámy máme by jsme si jich měli vážit i když je to těžkě když nás tak často prudí:D. Já totiž vždy když něco potřebbuji nebo mě něco trápí tak to jdu říct své mámě. Ať to pochopí či ne tak mám dobrý pocit z toho, že občas mě někdo poslouchá.

MAMI MÁM TĚ MOC RÁDA :D.